8
okt

Reiki energia a práca s ňou

   Autor: Vhiolynta   v články, Nezaradené, reiki | Zobrazené: 15x

Milí kolegovia a čitatelia stránok prírodnej medicíny. Sériou príspevkov sa pokúsim Vás vtiahnuť do krás práce s energiou reiki a priblížiť moju pripravenú majstrovskú prácu: Reiki energia a práca s ňou

Reiki je vhodná pre každého, môžu s ňou liečiť všetci ľudia bez rozdielu veku, pohlavia, rasy, či vierovyznania, môžu s týmito silami prírody a Univerza pracovať, využívať ich, liečiť a žiť s nimi v úplne bežnom každodennom živote. Reiki energia lieči človeka komplexným spôsobom, prináša harmóniu, pracuje na úrovni tela, Duše a mysle. Poskytuje pohľad na seba samého.
Absolvent Reiki má byť hlavne majstrom svojho života a nie iba bezduchým liečiteľom. Zmyslom je vniesť Reiki do bežného života, zžiť sa s ním, aby tvorilo našu súčasť. Reiki má vstúpiť do našej práce a rodinných vzťahov preto, aby urobilo náš život vedomejším. Aby sme rozoznali dôležité veci života od menej dôležitých, aby sme rozoznali zmysel nášho života.
Reiki nie je iba jednou z foriem liečenia prikladaním rúk, ale zároveň je aj životným štýlom a zázračným prostriedkom rozvoja osobnosti. No aby som nezabudla, pred liečením musíme mať súhlas liečeného.
Energia Reiki nemá skoro žiadne obmedzenia. Je to vysoko pozitívna, vysoko inteligentná a univerzálna energia. Pôsobí vždy tam, kde ju najviac treba. Touto energiou môžeme liečiť ľudí, zvieratá, rastliny, proste všetko čo je okolo nás, má schopnosť prenikať všetkými predmetmi a materiálmi ako aj priestorom a časom. Reiki energia nepozná priestor, ani čas.
Podstatou je naučiť sa pochopiť energetický systém fyzického tela človeka, a vďaka tomu pochopiť súvislosti medzi fyzickým telom, energetickými telami a energetickými centrami, dokázať nastoliť stav ozdravenia organizmu, stav kľudu a uvoľnenia. Reiki podporuje samoliečenie, posilňuje telo aj Dušu, uvoľňuje blokády, harmonizuje centrá sily, čakry.

Pokračovanie v ďalšom príspevku

Tento príspevok bol odoslaný v štvrtok, október 8th, 2020 o 8:19 a je zaradený pod články, Nezaradené, reiki. Môžete sledovať akékoľvek reakcie cez RSS 2.0 feed. Môžete zanechať reakciu, alebo spätný odkaz - trackback z Vašej stránky.

Jeden komentár

Luis
 1 

Kolegyňa je úžasné, že si sa ku tejto téme rozhodla prispievať. Už to tu proste táto téma dlhšie chýbala.

október 9th, 2020 at 11:53

Zanechajte reakciu

Musíte byť prihlásený aby ste mohli komentovať.


Copyright © 2018 - prirodna-medicina.SELEKCIA.SK - používame WordPress
Design blogov vytvorili InfoCreek