Aké rastlinky je dobré mať doma proti negatívnym energiám:
Céder – očistí zlé spomienky
Pálenie cédra je skvelý spôsob ako očistiť od negatívnej energie najrôznejšie predmety. Aj oblečenie. Rovnako je to účinné vtedy, ak si kúpite niečo staré, napríklad v starožitníctve, v antikvariáte či na burze. Vydymíte predmet cédrovým dymom a zbavíme priestor okolo nich negatívnych síl.

Šalvia – uzdravuje
Predlžuje život, zaklína duchov a zastrašuje démonov. Zbaví nás rušivých emócií, vyvolá pokoj a jasnú myseľ.
Rozmarín – na nové začiatky
Či už ide o nový život po rozchode, novú prácu, nastúpenie novej cesty alebo otvorenie sa novým zážitkom, pomôže nám práve rozmarín. Má tiež silnú očistnú schopnosť a omladzujúce účinky.
Palo Santo – prináša prosperitu
Doma si toto drievko nevypestujeme, no je dobré ho mať po ruke. Používame ho na čistenie od zlej energie, zvýšenie prosperity a lásky. Pomaly horí a jeho drevitá vôňa je omamná.
Borievka – zaručí pohodlie
Niekedy sa stane, že sme doma a necítime sa v pohode. Vyrieši to napríklad borievka. Používa sa na zahnanie čarodejníc, čarodejov, zlých duchov a démonov.
Yerba Santa – pomôže zlomenému srdcu
Posilňuje vnútornú silu
Živicová vôňa yerby so silne korenenými tónmi sa páli aby vyliečila zlomené srdce. Určite ju zaraďte do svojho domáceho rituálu ak potrebujete viac sebalásky a starostlivosti o seba.

Spomenula som iba niektoré bylinky. Je ich omnoho viac. Ktoré používate?

Tento príspevok bol odoslaný v piatok, november 24th, 2023 o 10:39 a je zaradený pod články, fytoterapia, návody, Nezaradené. Môžete sledovať akékoľvek reakcie cez RSS 2.0 feed. Môžete zanechať reakciu, alebo spätný odkaz - trackback z Vašej stránky.

Jeden komentár

znachor
 1 

Dobrý príspevok,pani kolegyňa, ďakujem, biela šalvia je osvedčená klasika, ešte lepšia v kombinácii s dračou krvou, myrha je samozrejme úžasná, myrha je takmer všeliek.

november 24th, 2023 at 19:54

Zanechajte reakciu

Musíte byť prihlásený aby ste mohli komentovať.


Copyright © 2018 - prirodna-medicina.SELEKCIA.SK - používame WordPress
Design blogov vytvorili InfoCreek