30
jún

Poďakovanie kolegovi a kolegyni

   Autor: Asarat   v Liečenie, Poďakovanie, Zdravie | Zobrazené: 9x

Milý kolega MNR. Regulus,

chcem ti zo srdca poďakovať za tvoju neoceniteľnú pomoc a podporu počas môjho liečenia. Tvoja odbornosť, trpezlivosť a úprimná starostlivosť mi veľmi pomohli zvládnuť toto náročné obdobie.

Som veľmi vďačný, že mám kolegu ako si Ty, na ktorého sa môžem vždy spoľahnúť. Tvoj profesionálny prístup a ochota pomáhať ma veľmi povzbudzujú a dodávajú mi silu.

Ďakujem Ti ešte raz za všetko, čo si pre mňa urobil, a teším sa na ďalšiu spoluprácu.

S úctou a vďakou,

NVK. Ašarat

Milá kolegyňa Kňažná Vhiolynta,

chcem ti zo srdca poďakovať za tvoju neoceniteľnú pomoc a podporu počas môjho liečenia. Tvoja odbornosť, trpezlivosť a úprimná starostlivosť mi veľmi pomohli zvládnuť toto náročné obdobie.

Som veľmi vďačný že mám kolegyňu, ako si Ty, na ktorú sa môžem vždy spoľahnúť. Tvoj profesionálny prístup a ochota pomáhať ma veľmi povzbudzujú a dodávajú mi silu.

Ďakujem Ti ešte raz za všetko, čo si pre mňa urobila, a teším sa na ďalšiu spoluprácu.

S úctou a vďakou,

E.VVK. Anubis

Tags: ,

Tento príspevok bol odoslaný v nedeľa, jún 30th, 2024 o 16:17 a je zaradený pod Liečenie, Poďakovanie, Zdravie. Môžete sledovať akékoľvek reakcie cez RSS 2.0 feed. Môžete zanechať reakciu, alebo spätný odkaz - trackback z Vašej stránky.

4 komentárov

Vhiolynta
 1 

Milý kolega Anubis ďakujem za milé slová, potešilo ma to.
Veľmi bola pri mojej práci dôležitá tvoja dôvera. Som ti vďačná že si mi ju prejavil a vydarilo sa to, čo bolo potrebné.
Kedykoľvek som rada že ti zase budem môcť pomôcť
Ďakujem

jún 30th, 2024 at 16:33
Regulus
 2 

Drahý kolega Ašarat, veľká vďaka za Tvoje slová pochvaly. Veľmi si ich vážim a tiež sa veľmi teším, že sme Ťa postupne dopracovali do tohto stavu a aj, že si sa takto odvážne stal mojím takpovediac pokusným králikom. 😉

Bola to cesta skúšania, objavovania, i dolaďovania liečebného postupu vďaka Tvojej cennej spätnej väzbe. Raz mi to aj nevyšlo, ale potom som vďaka Tebe prišiel na možnú príčinu a opravil postup a opäť sa to začalo zlepšovať. Takže i ja Ti ďakujem za možnosť sa učiť a nabrať neoceniteľné skúsenosti v liečiteľstve. 🙂

jún 30th, 2024 at 17:37
Anubis
 3 

Milá kolegyňa Vhiolynta, kolega Regulus, ďakujem Vám obom že máte chuť ako aj odvahu pracovať a skúšať v oblasti liečiteľstva a hlavne že tomu venujete veľa hodín svojho času. Výsledky sú veľmi zaujímavé a budú základom pre ďalšie poznávanie.

jún 30th, 2024 at 18:10
Asarat
 4 

Pán kolega Regulus som rád, že si svoje umenie praktizoval na mne. Ja viem koľko si mi pomohol. A viem tvoju prácu oceniť, pretože kedysi v deväťdesiatych rokoch som sa liečiteľstvu venoval veľmi veľa a rukami mi prešli desiatky a desiatky ľudí. Liečil som rôzne aj tie najzávažnejšie diagnózy, ako boli rakoviny. Takže, ako starý praktik viem, čo si dokázal a koľko úsilia Ťa to stálo. No Ty v tejto ceste pokračuješ a ja som ju opustil jednak pre značnú pracovnú vyťaženosť, proste som nemal kvôli práci čas a súčasne som už pôsobil ako učiteľ aj oblasti mágie. A tak som proste ostal pri mágii. Priateľ môj ešte raz vďaka a vydrž na tejto ceste nech aj iným môžeš takto perfektne pomáhať.

júl 1st, 2024 at 11:46

Zanechajte reakciu

Musíte byť prihlásený aby ste mohli komentovať.


Copyright © 2018 - prirodna-medicina.SELEKCIA.SK - používame WordPress
Design blogov vytvorili InfoCreek