10
sep

Liečenie leukémie

   Autor: Asarat   v reiki | Zobrazené: 10x

Leukémia je zhubné ochorenie krvi, pri ktorom dochádza v kostnej dreni k množeniu a hromadeniu bielych krviniek a hlavne ich nezrelých foriem. Tieto bunky postupne obsadzujú priestory v kostnej dreni a potláčajú normálnu krvotvorbu. Pri leukémii sa pacient cíti unavený a chudne. Medzi ďalšie príznaky patrí: bledosť, únava, dýchavičnosť, tlak a pocit plnosti v nad brušku, chudnutie, zvýšená krvácavosť (napríklad časté krvácanie z nosa) a zväčšenie sleziny.

Stretol som sa počas praxe, keď som aktívne liečil s Reiki s touto záludnou chorobou.
Ako som k tomu pristúpil? Samozrejme, ako prvé bolo treba súhlas chorého človeka. Ako druhé bolo treba nájsť čas, čas bol proti nám, pretože dotyčného pána nosili domov len v Sobotu a v pondelok ráno musel byť naspäť v nemocnici. Bola to myeloidná leukémia v konečnom štádiu.
Pacientovi týždenne dávali štyrikrát trombocyty a šesťkrát červené krvinky atď.

Začal som, teda liečbu ešte s jedným kolegom, a to tak, že sme prišli v Sobotu poobede a v Nedeľu sme šli dvakrát k nemu. Po niekoľkých týždňoch takejto formy som zostal sám.
Kolega niežeby nechcel pokračovať, ale aj sám isté zdravotné komplikácie a musel prestať.

Mýtus o tom, že pri liečení Reiki sa nevyčerpáte a môžete liečiť veľa atď. je len mýtus. Ak ku tomu poctivo pristupujete niekedy prísun energie je menší ako odsun energie od človeka.
Po približne ďalšom mesiaci som dosiahol ten úspech, že pána dávali domov už v piatok. A ja som ho mohol začať Reikovať dvojfázovo v Sobotu a aj v Nedeľu.

Potom to išlo relatívne rýchle a za tri týždne ho dávali domov už v stredu. Takto som pokračoval buď jeden krát za deň, a ak mi to čas umožnil samozrejme dvakrát za deň.
Čas aplikácie Reiki nikdy som časovo neklesol pod hodinu a pol až dve hodiny. Liečil som klasicky celé telo a postupne som sa zameral na hlavný orgán tejto choroby Slezinu.
Tiež som sa zameral na píšťalu – tíbiu a členky, vonkajší a aj vnútorný. Viacej som sa zameriaval na vnútorný členok -Malleolus medialis.
Taktiež s pravidelnosťou som sa zmeriaval na čistenie aury. A to nie len klasicky po ležiačky, ale klient bol v stojí. A ja som okolo neho chodil a čistil auru od „bioplazmy. (Tento názov je tak trošku asi niektorým neznámi. Môžeme sa o tom viac porozprávať pri nejakej príležitosti.)

Postupne som toto robil mesiace, ale výsledok sa dostavil. Pán Ján chodil na dopĺňanie raz týždenne, potom raz za dva týždne a vrcholom prvého úspechu bolo raz za tri týždne.
Nakoniec sa ho lekári opýtali, že, čo vlastne popri ich liečbe robí. S dôvetkom, že všetci, čo ochoreli na danú diagnózu spolu sním v jednom približnom čase sú po smrti a nik neprežil. A tiež, že jeho stav nie je výsledkom len ich liečby. Tak sa im priznal, že k nemu chodím a, čo robím. Na to skonštatovali, že tomu neveria, ale, že aj tak sami nemajú vecné vysvetlenie zlepšenie sa jeho zdravotného stavu.

Toto „liečenie som aplikoval podľa svojich záznamov od Utorka 16.05.1995 – (občas ak to stav umožnil bol aj cez týždeň doma. Preto to vyšlo, že som vedel začať v Utorok.) Avšak potom sa náhle veľmi zhoršil a bol doma len v Sobotu a v Nedeľu. A venoval som sa mu do Pondelka 24.06.1996. Teda rok a jeden mesiac. (Ukončil som to aj preto, že bol relatívne na tom už dobre a aj pretože som proste už nevládal. Dostal som sa na pokraj síl v zmysle zmyslu aplikácie Reiki.)

To už bol pán Ján doma a prakticky chodil len na občasné dopĺňanie krvi a trombocytov. Presne v akom režime si už nepamätám, ale nebola to častá frekvencia – tak raz dvakrát do mesiaca stým, že v ten istý deň sa vracal domov.
Tu by mal byť happy end a istým spôsobom aj bol.

Ja som sem tam ku nim zašiel na návštevu a pri tom som mu aplikoval Reiki, pán Ján sa cítil veľmi dobre bol pohyblivý a „motal“ sa po dvore.
Varoval som ja a aj rodina a aj lekári, že si musí dávať veľký pozor na svoj stav. Jeho imunitný systém bol veľmi, veľmi oslabený.
No raz neobsedel, pretože sa u nich na dvore betónoval chodník na dvore (aj pri tom som kamarátovi pomáhal) a pán Ján nevedel obsedieť.
A tak šiel von aspoň na nás dozerať. Avšak riadne sa prepotil prefúklo ho a dostal následne s prechladnutia zápal pľúc.
Veľmi ma to mrzelo, že sa to stalo fatálnym a následkom zápalu pľúc umrel.
Rodina mi však bola vďačná a poďakovali sa zo to, čo som pre nich a pre pána Jána dokázal urobiť. Dá sa povedať, že dostali spoločný rok a pol navyše.

Čo chcem týmto článkom povedať? Chcem vyzdvihnúť Reiki a poukázať, že ak sa tomu poctivo venuje čas, a ak to človek nevzdá občas aj tam, kde už by inak nebola nádej tá nádej jestvuje. Nie vždy a vo všetkom, ale jestvuje.
A tiež varovať kolegov Reikistov. Ak pocítite únavu je dobré si to priznať a priznať to aj tomu človeku, že sorry ja už nevládzem potrebujem pauzu. Je to fér a chorý človek to príjme a bude trpezlivo čakať až sa vy sami dáte dokopy a budete môcť pokračovať.

Nabudúce sa pokúsim sem dať niečo ďalšie s čím som sa stretol. Avšak uvítam aj vaše skúsenosti.

Tags:

Tento príspevok bol odoslaný v pondelok, september 10th, 2018 o 18:05 a je zaradený pod reiki. Môžete sledovať akékoľvek reakcie cez RSS 2.0 feed. Môžete zanechať reakciu, alebo spätný odkaz - trackback z Vašej stránky.

3 komentárov

Hermes
 1 

Kolega Ašarat, toto je úžasný a silný článok. Je veľmi smutné, ako si aj napísal v článku, že lekári neveria aj iným veciam, ako lieky a farmaceutický priemysel. A potom ani neporadia ľuďom iné možnosti ako lieky, ktoré ich často ešte viac zabíjajú. Našťastie už nie všetci sú takí, ale stále ich je veľa. Keby sa spojili sily…

To, čo si dokázal je fakt silné. Ale nie je to asi len o Reiki, ale aj o tvojom odhodlaní venovať sa tomu človeku tak dlhý čas a dať mu toľko zo seba. Každopádne Reiki ma zaujíma stále viac. Počul som o ňom už v minulosti, ale nikdy som mu nejako nevenoval pozornosť, ale som vďačný, že mám okolo seba takých znalých ľudí. A krásne si to napísal, že človek aj rodina dostali rok a pol navyše. Áno, nedá sa zariadiť, aby človek nikdy neumrel, ale niekedy aj ten rok a pol je tak veľmi cenný. Len často si ten plynúci čas málo neuvedomujem, ako je krátky a dôležitý. A ako vzácne sú veci, ktoré si niekedy nevážime a berieme ako samozrejmosť. Pre mňa osobne to nebol príbeh len o Reiki.

september 13th, 2018 at 9:14
Ašarat
 2 

Kolega Hermes, ďakujem za slová uznania.

Ak Ťa zaujíma Reiki si v dobrej spoločnosti a v dobrom spoločenstve. Pokiaľ viem v tejto chvíli sú tu dve kolegyne Majsterky Učiteľky Reiki – teda štvrtý stupeň. Síce ho mám aj ja, ale pokiaľ tu mám skúsenejšie kolegyne seba nerátam.

Okrem toho tu sú kolegyne a kolegovia ktorí sa Reiki už venujú. Je na Vás samotných, či sa istým spôsobom dáte dokopy a budete si vymieňať skúsenosti.

Na čo však upozorním a stále upozorňujem, my nesmieme a nemôžeme nahrádzať lekárov a medicínu. Preto apelujem na Reikistov nie ste bohovia a nemôžete všetko. Na to treba pamätať.

september 13th, 2018 at 12:59
Thalassa
 3 

Zdravím Vás!

Ašarat pekne si napísal aj to je pravda, že ani Reiki nevie vyliečiť každého ako, ani iné metódy nie sú stopercentne, ani nemôžu byť, lebo úspech liečby stojí na viere pacienta.
Zhruba 90 percent chorôb vytvára psychika a 10 percent spôsobí rádioaktívne, mikrovlnové, elektromagnetické, kozmické, zemské žiarenie a jedy. Psychosomatika funguje aj pozitívne, aj negatívne, aj, keď je pravdou, že terajšia oficiálna uznaná medicína neveľmi hľadá ozajstnú príčinu chorôb. Ani sa tomu nečudujme, že občas produkuje dosť kontroverzné výsledky, veľmi často a v oblasti onkológie, tam je to dvakrát pravda.
Ľudská bytosť je z genetického a energetického hľadiska perfektne vytvorená, regeneračné procesy majú dvojaké. A to rýchly a pomalý a momentný stav psychiky rozhodne, ako rýchlo a úspešne sa bude človek regenerovať – uzdravovať.
Všeobecne si myslíme, že moderná medicína je najlepšia a veríme, že dostaneme tú najlepšiu terapiu, ale!
80percent onkológov napr. tú oficiálnu terapiu by sebe neaplikovali v prípade ochorenia!
Pracoval som asi 23 rokov v nemocnici, sem tam som videl aj niekoľko prekvapivých uzdravení, ale viac nečakaných úmrtí.
Predsa však chcem povedať, že aj tá moderná medicína taktiež má svoje úspechy, napr. v oblasti chirurgie, infektológie atď.
Alternatívna medicína môže byt v rámci terapii menej invazívna, menej toxická alebo absolútne bez vedľajších účinkov a priamo ušitá na pacienta.
A o tom to celé je.

september 19th, 2018 at 0:40

Zanechajte reakciu

Musíte byť prihlásený aby ste mohli komentovať.


Copyright © 2018 - prirodna-medicina.SELEKCIA.SK - používame WordPress
Design blogov vytvorili InfoCreek