29
máj

Ako odstrániť fibrómy

   Autor: Asarat   v návody, recepty | Zobrazené: 98x

Väčšina z nás má na pokožke nezhubné kožné útvary, ktorým sa hovorí fibróm. Nie sú nebezpečné, ale často sú pre nás neprijateľné z estetických dôvodov. Ako sa ich teda môžeme zbaviť?

Fibrómy sa môžu vyskytnúť u každého človeka kedykoľvek počas života. Lekári pripúšťajú, že ich vznik má súvislosť so s níženou odolnosťou organizmu, dôkazy pre toto však stále chýbajú. Alebo, že je to genetická dedičná záležitosť.

Fibrómy sa dajú odstraňovať, je to však spojené s čakaním u lekára a nie veľmi príjemným zákrokom napr. kryochirurgicky, či laserom a podobne. Našťastie existuje rýchlejšie a jednoduchšie riešenie!

Treba mať na pamäti, že fibrómy sa dajú takto odstraňovať len pokožke, nikdy nie napríklad v dutine ústnej.
Stačí dvakrát, trikrát denne natierať fibróm tampónom namočeným v jablčnom octe, alebo aj účinná a šetrná metóda je aj použiť šťavu z bradavičníka. Z čerstvej rastliny vytlačte bielu šťavu a aplikujte na fibróm po dobu niekoľkých dní. Po niekoľkých dňoch fibróm z tmavne a uschne a následne odpadne.

Tags: ,

Tento príspevok bol odoslaný v pondelok, máj 29th, 2017 o 12:16 a je zaradený pod návody, recepty. Môžete sledovať akékoľvek reakcie cez RSS 2.0 feed. Môžete zanechať reakciu, alebo spätný odkaz - trackback z Vašej stránky.

4 komentárov

Thalassa
 1 

Pouzit len noznice alebo skalpel a odfiknut. Trosku to krváca, ale to prestane, no to trosku boli. Alebo dezifikujeme a silno podviazeme, nekrotizuje sa a o pár dni sám odpadne.

jún 1st, 2017 at 23:59
Ašarat
 2 

Thalassa, možno sa to dá účinne aj tak odstrániť, ale kto je tu masochista? 😀
Bolesť navyše pri odstrihávaní je ako doplnok ku radosti? 😀

jún 2nd, 2017 at 14:08
Thalassa
 3 

Ten pravy sa ozval, komu tahali zub bez injekcie lebo ju odmietol. Ako filozof hovori – co ta nezabije,to ta psychicky zlozi…

jún 2nd, 2017 at 19:03
Regulus
 4 

Čo sa tu všetko človek podozvedá… 😀

jún 5th, 2017 at 14:23

Zanechajte reakciu

Musíte byť prihlásený aby ste mohli komentovať.


Copyright © 2018 - prirodna-medicina.SELEKCIA.SK - používame WordPress
Design blogov vytvorili InfoCreek