2
máj

Boj proti rakovine

   Autor: Thalassa   v články, návody | Zobrazené: 4x

Faktom je, že počet ochorení na rakovinu sa vo svete každým rokom zvyšuje a to aj napriek tomu, že medicína sa rozvíja tak rýchlo, že sa nám o tom v minulosti ani nesnívalo. Problém vidím v tom, že tá naša moderná medicína neveľmi používa prípravky a technológie, ktoré boli úspešné počas predchádzajúcich pár sto rokov. Patentované lieky prinášajú obrovské zisky pre farmaceutické firmy, ale prvotný problém vidím najmä v tom, že koncepcia liečby teraz preferuje predĺženie liečby, pričom cieľom je len mierne zlepšiť stav pacienta, ale nie natoľko, aby sa vyliečil, ale len aby mal pocit zlepšenia. Optimizmus pacienta presvedčí, aby v terapii pokračoval a tak sa napríklad vysoký tlak alebo cukrovka liečia až do konca života pacienta.

Väčšina pacientov sa s tým vyrovná, ale tí, ktorí viac počúvajú svoj vnútorný hlas, sa nezmieria s tým, aby perspektívne celý život vegetovali v chorobe, aktivujú svoj program prežitia a hľadajú riešenie. Študujú staré metódy, ale aj najnovšie výskumy a hneď vidia problém. Vedci pri výskumoch presne zistia liečebné možnosti byliniek a potravín a aj ich medializujú vo vedeckých časopisoch, bohužiaľ tieto ale väčšina ľudí nečíta. Alternatívne médiá z tohto hľadiska prezentujú aj staré liečebné technológie a porovnávajú ich s novými poznatkami. Tu sa ukáže, že staré prírodné suroviny a recepty sú funkčné aj teraz, lenže tie si farmaceutické spoločnosti nebudú patentovať a nebudú mať z toho zisk. V prvom rade zisk nie je až tak dôležitý ako snaha znížiť počet ľudí na Zemi. Plány na zníženie počtu obyvateľov Zeme sú až o 85%. Toto sa dá dosiahnuť aj vojnami, alebo vytvorením podmienok, aby sa zvýšila hrozba ochorenia – napríklad otravou pôdy (pesticídy, umelé hnojivá), vody (fluorizácia, hormóny, pesticíty), vzduchu (chemtrails), nanoveľkostné prvky hliníka, bária a podobne. V neposlednom rade naša strava je kontaminovaná rakovinotvornými substanciami a látkami a počet chorých na rakovinu sa za posledných 50 rokov rapídne zvýšil.

Niektorí ľudia sa odvážili zažalovať farmaceutické firmy kvôli liekom, ktoré ubližujú zdraviu človeka – napr. nemecký doktor Matthias Rath poukázal na to, že do liekov boli primiešavané látky, ktoré „naštartujú“ iné choroby a takto je „liečba“ človeka predlžovaná až do jeho smrti. Na letáčikoch si prečítame vedľajšie účinky a dostaneme sa do rozpakov. Zoberme si napríklad paralen – liek proti horúčke. Na jednej strane stiahne horúčku, ale „liečivá látka“ paracetamol je tak zákerná, že blokuje detoxikačnú prácu pečene. Práve tento orgán detoxikuje telo od patogénov a vírusov, ktoré spôsobili zápal a horúčku. Keď malému dieťaťu podáme prípravok obsahujúci paracetamol na bolesť alebo proti horúčke po očkovaní, paracetamol blokuje detoxikačnú prácu pečene a ťažké kovy, ktoré sú vo vakcíne, môžu navodiť autizmus. Najznámejším prípadom autizmu od vakcíny je syn prezidenta Donalda Trumpa. Trump pred pár týždňami verejne obvinil z tohto farmaceutické firmy.

Keď sa na internete alebo v časopisoch stretneme s takýmito informáciami, väčšina z nás je pasívnych, nejaví o túto problematiku záujem. Rezignujeme, lebo sa nám nechce ani študovať iné možnosti liečby. Čo však spôsobuje našu neúčasť a nezáujem? Možno neveríme tomu, že riadiaca sila spoločnosti by mohla byť až taká zákerná, alebo si povieme, že na niečo zomrieť musíme a do hrobu má telo ísť zničené. Niečo takéto však povie len človek, ktorému je všetko jedno, je to depresívny stav – aj lenivosť je prejavom depresie. Duša sa však inkarnuje na Zem do tela na to, aby sa duchovne rozvíjala a je jedno, či je to tzv. „pustovník“, ktorý cestuje v rámci galaxie tam, kde je jeho práca potrebná, alebo hybrid, ako väčšina ľudí tu na Zemi. Prioritným programom pre bytosti univerza je rozvoj. Rasy, ktoré sa neboli schopné rozvíjať, časom zanikli. Rozvoj človeka inšpiruje, aby bol zodpovednejší za svoj život, preto sa stále viac a viac ľudí „prebúdza“, ako aj my tu v spoločenstve. Transformácia pôsobí energeticky na každého, ale nie každý z nás je otvorený. Staré programy často pôsobia veľké problémy, ktoré sa prejavujú ako choroby, napríklad rakovina. Keď nie sme schopní zmeniť staré programy, prehodnotiť a zmeniť zlé myšlienkové pochody, dostaneme sa do disharmónie aj na fyzickej, aj na duševnej úrovni.

Rakovina je teoreticky liečiteľná, na fyzickej úrovni je to však už ťažšie. Podľa mňa k tomu potrebujeme 3 veci:
1. Treba si urobiť poriadok vo svojom vnútri, v psychike. To je to najťažšie.
2. Nájsť adekvátnu terapiu bez chemoterapie a ožarovania.
3. Nasadiť si špeciálnu diétu.

Podľa môjho názoru je najefektívnejšia diéta enzymatická, kde aplikujeme len bio ovocie, zeleninu, klíčky a semiačka. Veľmi dôležitá je aj psychika. Myšlienky v optimálnom stave vedia veľmi efektívne liečiť, previbrovať telo a orgány.

Chcel by som taktiež upozorniť na niektoré suroviny, ktoré dokázateľne pomáhajú pri liečbe rakoviny a to najmä tým, že detoxikujú telo. Sem patria morské rastliny Kelp, Kombu a Nori, ktoré obsahujú veľa organického jódu, čo je veľmi dôležité pri apoptóze rakovinových buniek (bunková smrť). Zvyčajne máme v organizme málo jódu, lebo ako prvok halogénny je málo agresívny a tak iné halogény ako fluor, chlór a bróm ho vedia vytlačiť z organizmu, najmä keď je tam viazaný v organickom stave. Chýbajúci jód je často jedným z dôvodov rakoviny ovária a prsníka.

Riasy Chlorella a Spirulina sú bohaté na minerálie a vytvárajú zásadité prostredie, v ktorom rakovinové bunky ťažko prežijú. Pritom viažu na seba aj ťažké kovy a vyprevadia ich z tela. Taktiež pomáhajú nastaviť optimálne bakteriálne prostredie v črevách a razantne likvidujú huby Candida, takže aj posilňujú imunitu.

Zelenina napríklad karfiol, brokolica, kapusta vďaka špeciálnemu enzýmu likvidujú účinok rakovinových buniek v prsiach, pľúcach, v hrubom čreve, v maternici aj v pečeni.

Liečivé hríby ako Reishi obshujú látky, ktoré dlhodobým užívaním blokujú rozvoj rakovinového nádora. Veľmi efektívne proti tumorom je tiež Aloe Vera, účinné je aj vo vínnom balzame s medom a tinktúrou z imela.

Konope v ideálnej forme a pomere obsahuje Omega-3 a Omega-6 esenciálne mastné kyseliny a ako antioxidanty a vďaka svojim protizápalovým účinkom likviduje anaeróbne (bezkyslíkové) prostredie rakovinovým bunkám. Výťažok z marihuany, tzv. „Slza Phoenixa“, čo je silná koncentrácia THC alkaloidu, interne aj externe veľmi spoľahlivo likviduje väčšinu druhov rakovinových buniek.

Enzým alliinaza v cesnaku taktiež úspešne bojuje proti rakovinovým bunkám. Pred použitím ho treba nadrobno nakrájať a nechať 15 minút, aby sa tento enzým aktivoval, potom môžeme cesnak konzumovať.

Medzi zabijakov rakoviny patrí aj kurkuma. Alkaloid kurkumín cez viaceré možnosti blokuje vytvorenie rakoviny, regeneruje poškodené DNA, likviduje chronické zápaly a podobne. Mletý prášok z koreňa kurkumy najlepšie v kokosovom oleji aktivuje kurkumín a keď pridáme aj štipku mletého čierneho korenia, jeho vstrebateľnosť sa zvýši 20-násobne.

Chcel by som pripomenúť aj nebezpečné žiarenie, ktoré môže spôsobiť rakovinu. Rádioaktívne žiarenie je samozrejmosť, ako aj žiarenie zemské – podzemné, teda vodné žily, geopatogénne zóny a elektromagnetické, najmä mikrovlnné žiarenie – telefóny, wifi, mikrovlnná rúra.

Je veľmi veľkou výzvou napriek týmto negatívnym faktorom ostať zdravými, ale keď človek hľadá možnosti a technológie ochrany, ešte stále máme možnosť prežiť dlhý a harmonický život. Aj preto je vytvorená táto stránka, aby sme vyhľadali, prediskutovali, vyskúšali a vyhodnotili rôzne techniky a liečebné metódy a informácie, ktoré boli, sú aj budú prospešné pre všetkých, ktorých to osloví.

Tags: , ,

Tento príspevok bol odoslaný v utorok, máj 2nd, 2017 o 12:22 a je zaradený pod články, návody. Môžete sledovať akékoľvek reakcie cez RSS 2.0 feed. Môžete zanechať reakciu, alebo spätný odkaz - trackback z Vašej stránky.

Zanechajte reakciu

Musíte byť prihlásený aby ste mohli komentovať.


Copyright © 2018 - prirodna-medicina.SELEKCIA.SK - používame WordPress
Design blogov vytvorili InfoCreek