CorianderVďaka vytrvalému znečisťovaniu nášho životného prostredia sa ťažké kovy stávajú čoraz väčším problémom a prichádzajú k nám, do nás, rozmanitou formou. Či už v podobe kozmetiky (hliníkové soli v anti-perspirantoch), alebo rýb ulovených v znečistených vodách. Ony si prosto cestu k nám veľmi rady nájdu. Keďže to majú v názve, je aj patrične ťažké sa ich zbaviť. Ich prítomnosť v mozgu má za následok blokáciu spojenia medzi neurónmi, usadením sa v synapsii. Cez tento štuplík sa následne neurotransmittery nedokážu dostať k receptorom a komunikácia viazne.

Jednou z možností vypšikania ťažkých kovov z mozgu je koriandrová tinktúra.

Ingrediencie:

  • koriander (korenie) – 20 dkg
  • alkohol – cca 200 ml, aspoň 80%, keďže ide o tinktúru pre mozog

Koriander (plody) pomelieme kávovým mlynčekom a v sklenenej fľaške zalejeme alkoholom tak, aby hladina alkoholu bola aspoň 2 cm nad koriandrom. Množstvo alkoholu uvedené v našom recepte je len orientačné, pretože závisí od tvaru fľaše a jemnosti mletia, koľko ho budeme reálne potrebovať. Fľašu utesníme a dáme do tepla, alebo aj na slnko. Necháme pracovať aspoň dva týždne, optimálne 3-4. Občas pretrepeme.

Užívanie:

Užívame po kvapkách podľa nasledovného rozpisu:

1. deň … 1 kvapka

2. deň … 2 kvapky

3. deň … 3 kvapky

…..         …..

25. deň … 25 kvapiek

26. deň … 24 kvapiek

…..         …..

48. deň … 2 kvapky

49. deň … 1 kvapka

 

Kúru je najlepšie si spraviť raz za dva roky. Upozornenie: Sprievodným javom môžu byť bolesti hlavy.

Tags: , , , ,

Tento príspevok bol odoslaný v nedeľa, august 27th, 2017 o 17:26 a je zaradený pod recepty. Môžete sledovať akékoľvek reakcie cez RSS 2.0 feed. Môžete zanechať reakciu, alebo spätný odkaz - trackback z Vašej stránky.

2 komentárov

Thalassa
 1 

Konzumujme ako salátovú bylinku, alebo v mletej, suchej forme.

august 28th, 2017 at 2:10
Thalassa
 2 

Mozog je atakovany v kuse toxinmi, kovmi, najnebezpecnejsie sú hlinik, ortut, olovo, kadmium, potom arzén, pesticidy, flouridy, lieky na zvyseny cholesterol – statiny, glutén. Najnovsie aj ockovacie látky obsahujú toxiny velakrát najmä v nano forme. Mozu sposobit: ortut – autizmus, roztrúsená skleróza, mentálne poruchy. Hlinik – motoricky deficit, degeneruje motoricke neurony, únavovy syndróm, neur.oxidacny stres. Efektivne devastujú mozog aj niektoré formy flouridu, znizujú IQ ako glukozovy-fruktózovy sirup taktiez. Arzén tiez znizuje IQ. Lieky obsahujucé statiny – periférna neuropátia, znizuje psychomotoricku rychlost, alzheimer syndróm. Glutén moze sposobit autizmus, roztrúsenú sklerózu. Pesticidy – neurodegenerativne poskodenie. Pesticidy detoxikujeme s lubovnikom bodkovanym v cajovej forme a kurkumou, ktorú s kokosovym olejom a ciernym korenim aplikujeme.

august 28th, 2017 at 3:04

Zanechajte reakciu

Musíte byť prihlásený aby ste mohli komentovať.


Copyright © 2018 - prirodna-medicina.SELEKCIA.SK - používame WordPress
Design blogov vytvorili InfoCreek